Patříte mezi LGBTQ+ osoby (lesby, gaye, bisexuální, transgender, queer, nebinární lidi nebo sexuálně či genderově rozmanité osoby) starší 18 let? 

 

Skvělé! Pak potřebujeme právě Vás, protože se můžete stát součástí našeho revolučního projektu! Průzkum Global Pride jsme vypracovali ve spolupráci s více než 40 odborníky a odbornicemi z celého světa. Naším cílem je shromáždit informace, které nám pomohou lépe porozumět zdravotnímu stavu a prosperitě dospělých LGBTQ+ lidí. Zajímá nás kvalita života, fyzické a duševní zdraví, finanční situace i společenský život. 

 

Po vyplnění formuláře pro účastníky Vás můžeme zařadit do slosování o hodnotné ceny. Deset náhodně vybraných respondentů získá dárkovou krabici*. Účast v tomto projektu je zcela dobrovolná. 

 

Po skončení projektu na tomto webu zveřejníme souhrnné informace, které jsme zjistili. 

 

Další informace můžete získat na adrese GlobalPride@uw.edu nebo kliknutím sem: GlobalPrideStudy.org. 

 

Pomozte nám dostat tento projekt do světa a zasadit se tak o jeho úspěch! 

 

*Obsahuje oblíbené produkty od společnosti Pacific Northwest. 

Vychutnávejte si originální lahodnou mletou kávu Starbucks Pike Place Roast v pohodlí svého domova ze stylového šálku s motivem studie Global Pride a oslaďte si život dobrotami od Chukkar Cherries nebo čokoládou Sunny Salted Almond Truffle Bar od firmy Seattle Chocolate.